LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami pranon debatin publik me liderët e partive politike

Pas propozimit të gazetarit Furkan Saliu për një debat mes liderëve të partive politike shqiptare i parë që i është përgjigjur kësaj ftese është kreu i Besës, Bilall Kasami.

Përmes një statusi në Facebook, Kasami shprehet i gatshëm të del në debat.

“Uroj që ky debat të organizohet dhe të dalim me ofertat politike para votuesve duke kërkuar besimin e tyre. Vlersoj se është shumë me rëndësi që votuesit shqiptarë të kenë mundësi të degjojnë nga gjithë kryetarët e partive shqiptare programin zgjedhor me të cilin garojmë në zgjedhjet e 15 Korriku”, shkruan Kasami në Facebook.

Related Articles

Back to top button
Close
Close