LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami në Sedllarcë dhe Siniçan, ju premton banorëve zgjidhje të problemeve

Karavani i Lëvizjes Besa në krye me kreun e saj, Bialall Kasami vazhduan takimet me banorët e fshatrave Sedllarcë dhe Siniçan.

Kasami nga afër dëgjoi ankesat sesi këto fshatra, ende vuajnë për gjëra elemmtare, siç është uji i pijshëm apo infrastruktura.

Ai u premtoi banorëve, se me ardhjen e koalicioni Mundemi në qeveri, do të kujdesen maksimalisht për të përmbushur nevojat e tyre./Zyrtare.net

Related Articles

Back to top button
Close
Close