LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami në Malësi të Tetovës: Ndryshimin më shumë do e ndjeni ju

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, njëherit kandidat për kryetar komune në Tetovë, Bilall Kasami vazhdon me vizitat në malësinë e Tetovës.

Kasami sonte ka vizituar fshatin Vëshallë dhe Bozovcën. Ai ka deklaruar se këto dy fshatra janë gati për ndryshim.

“Veshalla dhe Bozovca gati për ndryshimin e madh, ndryshim i cili do të ndjehet më së shumti në Malësinë e Sharrit!”, ka shkruar Kasami.

 

 

p://

 

 

://

Related Articles

Back to top button
Close
Close