MaqedoniTopLajm

Kafe qefi apo zori ishte kjo?!

Pas debatit të ashpër në studion e #TV21, Teuta Arifi dhe Bilall Kasami ulen bashkë për ☕️ u shkrua nga Tv21.
Заедничко кафе на Теута Арифи и Биљал Касами, после жестоката дебата на #ТВ21!

Related Articles

Back to top button
Close
Close