Sport

Ish trajneri flet per talentin Ansu Fati dhe Messin

– Luis Enrique:”Ansu Fati eshte premis ta kesh ne ekip. Ai eshte diçka special lojtar. Messi ? E pra ju duhet ta kuptoni. Klubi eshte mbi te gjitha. Barcelona eshte klubi me i mire ne bote. Eshte krijuar ne vitin 1899 dhe lojtaret shkojne e vijne. Messi eshte me i miri ai eshte ekselenci ne ekip mirpo ju duhet ta kuptoni ai si sot si neser do te dal nga ekipi. Barcelona mbetet. Ekipi hec ne rrugen e saj te pandalshme. Pranda kuptoni keto gjera sepse gjithmon kane qene te tilla.”

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close