MaqedoniTopLajm

Grubi sot pret në takim Nevzat Bejtën

Grubi sot në një postim në facebook u shpreh:

”Sot e prita edhe z. Nevzat Bejta, nënkryetarin e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe bashkë partiakun tim me të cilin gjere e gjatë biseduam për shumë çështje.

Përveç realizimit me sukses të procesit të regjistrimit të popullsisë, debatuam edhe mbi zgjedhjet e radhës lokale që na presin në vjeshtë të këtij viti, me theks të veçantë për ndryshimin thelbësor që e meriton Gostivari.

Zgjedhjet lokale do të janë konfirmim i politikave tona të drejta për qytetarët.

———————–

Денес остварив средба со г. Невзат Бејта, потпретседател на Демократската Унија за Интеграција и мој сопартиец со кого разговаравме за многу прашања.

Покрај успешното спроведување на процесот за попис на населението, дебатиравме и за следните локални избори што не очекуваат оваа есен годинава, со посебен акцент на основната промена што ја заслужува Гостивар.

Локалните избори ќе бидат потврда за нашите фер политики за граѓаните.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close