LajmeMaqedoniTopLajm

Grubi: Siç pata thënë: Pushka top ju bëftë por kjo punë S’NDALET!

Kuvendi i miratoi të gjitha ligjet për ndërtim më të shpejtë dhe më të lirë të Korridorit 8 dhe 10-D!

Zv/Kryeministri i Parë, Artan Grubi, siç njofton KlanM, përmes një postimi në Facebook, të ilustruar edhe me prapavijë muzikore, në mënyrë origjinale ka përshëndetur miratimin e ligjeve për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10D.

Ai rikujton edhe zotimet e tij të mëhershme.

“Siç pata thënë: Pushka top ju bëftë por kjo punë S’NDALET! Faleminderoj deputetët dhe qytetarët për mbështetjen e madhe ndaj projektit më të madh në historinë e vendit!” – shkruan Grubi në Facebook.

Related Articles

Back to top button
Close
Close