LajmeMaqedoniTopLajm

Grubi për gjeneratën tonë të re në Tetovë dhe shumë e shumë arsye tjera për ta takuar njëri tjetrin nesër në qendër të Tetovës

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi përmes postimit në profilin e tij në FB ka njoftuar se koncertit të nesërm do ti bashkohet edhe Leotrimi dhe DJ Young B, shkruan Top24

Ledrit, Dafinës dhe Bardhit do ti bashkangjiten dhe Leotrimi dhe DJ Young B për ta shënuar bashkarisht barazinë, anëtarësimin në NATO, nisjen e bisedimeve me 🇪🇺, investimet prej 130 milion € me 900 punësime të reja, gjeneratën tonë të re ne Tetovë dhe shumë e shumë arsye tjera për ta takuar njëri tjetrin nesër në qendër të Tetovës.
Mos mungoni, edhe ju nga Shkupi, Kumanova, Gostivari, Kërçova, Dibra, Struga, Ohri, Manastiri dhe vendbanimet tjera.
📆 e mërkurë, 17 gusht 2022
⏰ 20:00
📍 sheshi Iliria, Tetovë

/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close