LajmeMaqedoniTopLajm

Angell Karapetrov, rinia e VMRO-DPMNE-së gjithmonë ka qenë motor i yni

Bartësi i listës së VMRO-DPMNE-së në Tetovë, Angell Karapetrov sot ka takuar të rinjtë nga radhët e partisë së tij duke kujtuar se të rinjtë në VMRO gjithmonë kanë qenë motori kryesor i shtyrjes së proceseve të rëndësishme për vendin tonë, shkruan Top24

Karapetrov më tej shton se ai dhe gjithë VMRO-DPMNE do të mbeten gjthmonë fuqishëm krah të rinjëve dhe se ne nuk premtojmë por realizojmë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close