MaqedoniTopLajm

Grubi mezi po e pret bashkpunimin me Kurtin

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook ka uruar rizgjedhjen e Albin Kurtit kryeministër i Kosovës.

Ky është postimi i plotë i Grubit:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close