EkonomiLajmeMaqedoniTopLajm

Grubi apelon për të kursyer energjinë elektrike, publikon video me rekomandime

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë Artan Grubi përpes një postimi në profilin e tij ka apeluar qytetarët që në këtë kohë krize të kursejmë së bashku, shkruan Top24
Grubi në video postimin e tij jep rekomandime se si të kursehet energjia në këtë periudhë të krizës energjetike që po kalon bota.
Në kohë të krizës globale energjetike dhe ekonomike secili ka përgjegjësinë të kontribuojë në reduktimin e konsumit të energjisë elektrike. Le të kursejmë gjatë ngrohjes dhe ftohjes së ambienteve tona shtëpiake sipas udhëzimeve në vijim!
KURSEJMË BASHKË SOT PËR TË PASUR NESËR!

Related Articles

Back to top button
Close
Close