MaqedoniTopLajm

Gazetari dhe publicisti Berat Azizi me kritika ndaj Ministrisë së Kulturës,e quan ministri të klaneve

Me këto postime publicisti Azizi është shprehu në këtë mënyrë ndaj Ministris së Kulturës:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close