LajmeShowbiz

Fjolla Morina në vaskë foto të nxehta

Fjolla Morina po shijon pushimet në Maldive bashkë me të dashurin e saj, ku shihen bashkë në vaskën e mbushur me ujë dhe petale trëndafilash.

Ani pse në arrati, Fjolla Morina bashkë me te dashurin e saj po shijojnë pushimet e tyre për Shën Valentin.

Fisnik Syla, ku tashmë e dimë që është i dashuri i Fjolla Morinës duket se bënë çfarëdo që i thotë ajo, kështu duket sipas një postimi të bërë nga ai, ku shihen së bashkë në vaskën e mbushur me ujë dhe me petale trëndafilash, ku edhe ka shkruajtu “Qe qka t’bon nusja”.

Fisnikun përvec kësaj, e shohim edhe me një maskë në fytyrë, ku duket se po i bënë tretman fytyrës së tij dhe po shijon një gotë shampanjë pranë këmbëve të të dashurës së tij../GazetaExpress/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close