BotaLajmeTopLajm

Fillon raundi i dytë i negociatave Kosovë-Serbi/ Ivanka Trump i bashkohet takimit në Uashington

Raundi i dytë i negociatave midis Beogradit dhe Prishtinës filloi në Shtëpinë e Bardhë në Uashington, rreth orës 8.30 pasdite me kohën e Evropës Qendrore, ka mësuar Tanjug.

Sipas informacioneve, mësohet se pjesë e diskutimit është dhe Ivanka Trump, raporton Blic.

Related Articles

Back to top button
Close
Close