LajmeShowbiz

Eva Padlock tifozja seksi e Juventusit shpërthen për Krishtlindje (Foto)

Motorë dhe futboll: këto janë pasionet e mëdha të bukuroshes Eva Padlock, tifoze e njohur e Juventus dhe Cristiano Ronaldos.

Spanjollja me 1.7 milionë ndjekës në Instagram, e lindur në Republikën Çeke, pavarësisht formës jo të mirë që po kalon ekipi i zemrës, ka publikuar së fundmi disa foto që të lenë me gojë hapur.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close