ShowbizTopLajm

Ermira publikon foto romantike me Gold AG

Ermira Shkodra ka postuar një foto me bashkëshortin Gold AG.

Gold AG dhe partnerja e tij Ermira Shkodra pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Ermira vazhdimisht ka publikon foto të Gold AG dhe djalit të tyre të cilin vendosën t`a quanin Gueril.

Së fundmi ajo ka vendosur të publikoj një foto romantike me bashkëshortin e saj ku shihen vetëm çifti në një ambient më privat.

Related Articles

Back to top button
Close
Close