LajmeMaqedoniTopLajm

Erion Veliaj pret zëvendëskryeminstrin Grubi në takim

Kryetari i bashkisë së Tiranës sot ka pritur në takim miqësorë zëvendëskryeministrin e RMV, Artan Grubi.

Kryebashkiaku Veija i dha Grubit një dhuratë ku i tha që kjo është dhurata e kohës e kur dikush të jep një copë të kohës të ka dhënë një pjesë të jetës së vet.

Regjistrimi është shumë i rëndësishëm për shqiptarët sepse atyre gjithçka u varet nga numrat dhe nga përqindja.

https://fb.watch/4ojKSGYJEx/

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FArtanGrubi%2Fvideos%2F5267136286690652%2F&show_text=true&width=560″ width=”560″ height=”429″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close