MaqedoniTopLajm

Enver Salihu, perjetesisht mirënjohës Bilall Kasamit për mundësinë

Antari i deritanishem i KSHZ-së Enver Salihi ma falenderuar liderin Bilall Kasami dhe Lëvizjen Besa për besimin e dhënë që të jetë pjesë e KSHZ-së për dy vite e gjysëm.

Enveri është nga fillimi pjesë e Lëvizjes Besa dhe vazhdon të gëzoj njē mbështetje të madhe nē rajonin e Kumanovës.

Related Articles

Back to top button
Close
Close