LajmeMaqedoniTopLajm

E hëna, ditë jopune për të gjithë qytetarët

Dita e Republikës 2 gushti ( e diel) është ditë jopune për të gjithë qytetarët ndërsa në pajtim me Ligjin për festat në RMV ditë jopune është edhe 3 gushti (e hënë), kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga Ministria të gjithë qytetarëve ua urojnë Ditën e Republikës

Related Articles

Back to top button
Close
Close