MaqedoniTopLajm

Debati për Strugën / Ramiz Merko i ik përballjes me Idri Istrefin

 

Për sonte në Radio Televizionin e Maqedonisë ishte paraparë debati mes kandidatëve për kryetar komune në Strugë. Por edhe pse të ftuar të dy, Ramiz Merko nuk ka shkuar në debat duke e shmangur përballjen me Idri Istrefin e Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës, njofton in7.

Në debatin që do të tramsetohet sonte prej orës 20:30, ka marrë pjesë vetëm Idri Istrefi, prandaj emisioni është zhvilluar në formë interviste./in7.tv

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close