Sport

De Jong ‘reagon’ pas deklaratës së Messit

Ishte lojtari De Jong i cili reagoi i parë pas intervistës së Messit, edhe pse e gjith bota ishte duke e pritur me kureshtje atë intervistë.

De Jong ka raporte të mirë me të gjithë lojtarët, poashtu edhe me Messin, dhe ka vendosur të flet diçka për të.

“Krenar që Messiv venodosi të vazhdoj, ai është më i miri në botë. Të gjithë jemi të kënaqur, definitivishtë dhe mezi po pres të kthehem tani” – tha holandezi, De Jong.

Related Articles

Back to top button
Close
Close