LajmeRajonTopLajm

COVID prek aktorin, Koco Devole vendoset në intubim

Aktori i njohur i humorit Koco Devole eshte infektuar nga koronavirusi.

Ai mesohet se eshte ne gjendje te renduar ne spital ku eshte vendosur ne intubim nga mjeket.

Koco Devole mesohet se eshte konfirmuar si i prekur nga Covid 19 ne javen e fundit dhe menjehere eshte paraqitur per trajtim spitalor.

Mjeket kane bere me dije se per shkak te veshtiresive me frymemarrjen, aktori i njohur eshte vendosur ne intubim, citon Lajmifundit.al.

Koco Devole njihet nga publiku shqiptar si aktor filmash dhe numrash humori por edhe si moderator, prezantues dhe skenarist i talentuar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close