LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami gati të shënoj golin e radhës

Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njëherit edhe kryetari komunës së Tetovës, sot është parë në mes qytetrëve duke u futur në fushë me një top në këmbë ku shihej mjaftë i relaksuar. Burime të afërta me eksponent të Lëvizjes Besa thonë se janë gati që së bashku me kryetarin të japin golin  e rradhës.

Ndryshe pas ngjarjeve të fundit në BDI ku grupi i ashtuquajtur “Grupi Zjarri” iu drejtuan me një letër kreut të BDI-së duke i kërkuar përgjegjësi dhe njëherit duke shkaktuar përçarje në këtë parti.

Pas kësaj sekretari organizativ Adnan Azizi përmes një postimi në profilin e tij në FB shkruajti se “Paska qenë e shkruar tre fitore brenda një viti”.Top24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close