LajmeShowbiz

Bikinit e vogla mezi e mbajnë gjoksin shpërthyes të modeles (FOTO)

Floriana Messina, është mjaft e njohur në rrjetet sociale, prej fotove të shumta që ndarë me ndjekësit e saj.

Modelja italo-kolumbiane dhe tifozja e madhe e Napolit, ka publikuar së fundmi një foto në Instagram, që i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me të vërtetë pa frymë.

ikinit e zeza mezi e mbajnë gjoksin e saj shpërthyes.

Krahas fotos, ajo shkruan: “Më përqafo edhe njëherë”.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close