MaqedoniTopLajm

Bie bora e parë në Maqedoninë e Veriut

Gjatë ditës së sotme në pjesët malore të vendit janë regjistruar reshje të borës. Bora e parë në Maqedoninë e Veriut ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole.

Reshjet janë me intensitet të ulët dhe janë ende të pranishme kryesisht në lartësi .

Ndërkaq, gjatë ditës së nesërme gjithashtu pritet mot i ftohtë me erë të lehtë në drejtimin verior.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close