Sport

Babai i Messit ndërron mendje, a do të qendrojë ai?!

Per here te pare, babai si dhe agjenti i Leo Messit, Jorge Messi ka konfirmuar se djali i tij mund te qendroje ne Barcelone edhe per nje sezon tjeter. Nje gazetar e pyeti ate mbi kete, si dhe per takimin me Bartomeun:

Gazetari: ‘Ka ndonje mundesi qe Messi te qendroje ne Barcelone?”

Jorge Messi: “Po.”

Gazetari: “Si ishte takimi me Bartomeun?”

Jorge Messi: “Shume mire”.

Related Articles

Back to top button
Close
Close