LajmeMaqedoniTopLajm

Arsim Sinani: Bashkimi i frontit opozitar me një ekip profesionistësh e çon BDI-në në Muze

Profesori dhe analisti nga Tetova, Arsim Sinani ka komentuar takimin në Prishtinë mes Ahmetit dhe Albin Kurtit.

Sipas Sinanit, bashkimi i frontit opozitar me një ekip profesionistësh e çon BDI-në në Muze.

“Nuk mendoj se Ali Ahmetin e shpëton politikisht nga dështimet, përgjegjësia, takimi me Albin Kurtin.

Mendoj se as lumi Vardar nuk i lan mëkatet e A.A. Por, ndaj mendimin dhe besoj fortë se bashkimi i frontit opozitar me një ekip profesionistësh e çon BDI-në në Muze këtë logjikë dhe njëmendësi”, ka thënë Sinani.

Related Articles

Back to top button
Close
Close