LajmeShowbiz

Arjola i përgjigjet Fifit: Mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa

Mes Fifit dhe Arjolës kanë nisur të shprehen qefmbetjet që kanë për njëra-tjetrën.

Fifi ka thënë dje se një nga ish-banoret e “Big Brother Vip “ e ka bllokuar në rrjete sociale dhe bëhej fjalë për aktoren, Arjola Demiri.

Dy ish-konkurrentet e BBV nuk i kanë normalizuar marrëdhëniet mes tyre dhe kjo gjë reflektohet edhe tani që ky “reality show” ka mbaruar.

Pas këtyre lajmeve në adresë të saj, Arjola ka vendosur të reagojë në rrjetet sociale duke postuar një story ku shkruan:

”Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”, thotë Arjola në postimin e saj të fundit./noa/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close