LajmeMaqedoniTopLajm

Arjanit Hoxha fton BDI-në për qeveri të pakicës

Ish ministri dhe sekretari i Lëvizjes Besa tha se po habitet se pse BDI dhe lideri i saj në këtë moment e ka publikuar këtë video, duke komentuar se nëse BDI qenka në zor nga LSDM pse atëher po e mban në pushtet BDI-në dhe pse nuk po provon si Abazoviç të në Mal të Zi që të krijon qeveri të pakicës shkruan TOP24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close