LajmeMaqedoniTopLajm

Arifi: Punimet për ndërtimin e ujësjellësit në f.Llojan po realizohen sipas dinamikës së paraparë

Në fshatin Llojan të komunës së Likovës po vazhdojnë punimet në ndërtimin e rrjetit të ujësjellësit e gjithashtu edhe rekonstruimit i rezervoarit.

“Mirëmëngjesi! Punimet për ndërtimin e rrjetit të ujësjellësit dhe rekonstruimin rezervoarit në f. Llojan po realizohen sipas dinamikës së paraparë”, shkruan kryetari Arifi në Facebook.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close