LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti viziton mësuesin e tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, sot për nderë të 7 Marsit ka vizituar kujdestarin e tij Imer Mehmedi.
Krenohem me punonjësit e arsimit dhe me zemër ju uroj gëzuar festën e tyre, 7 marsin, duke ju dëshiruar shëndet e jetë të gjatë, ndërsa ne na mbetet obligimi i vazhdueshëm i krijimit të kushteve më të mira për punë, ashtu siç po veprojmë ndër vite.
May be an image of 2 people and text

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close