LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti: S’mund të them se Zaevi do jetë kryeministër sepse ai do jetë Naser Zyberi

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti në televizionin 21 gjatë një interviste ka komentuar edhe cështjen e kryeministrit shqiptarë, një ide që trazoi palën tjetër informon TetovaSot.Me këtë rast kreu i BDI-së tha se unë nuk mund të dal të them se Zaev do jetë kryeministër i ardhshëm sepse kryeministër i ardhshëm do jetë Naser Ziberi sepse është e drejtë e pamohueshme legjitime që ne të garojmë për kreun e shtetit.
Ahmeti theksoi se më vjen keq që kjo ide i ka shqetësuar dhe i ka futur në panik aq shumë palën tjetër.

Related Articles

Back to top button
Close
Close