LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti nesër e pasnesër në Hagë

Ali Ahmeti të martën u mor në pyetje nga prokurorët e Hagës, derisa intervistimi i tij do të vazhdojë edhe të mërkurën.

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, që ka qenë pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në cilësinë e dëshmitarit siç merr vesh Klan Kosova do të pyetet ekskluzivisht për propozim- aktakuzën e Prokurorisë Speciale ndaj presidentit Hashim Thaçi, kryetarit të PDK-së Kadri Veseli dhe disa të tjerëve.

Related Articles

Back to top button
Close
Close