LajmeMaqedoniTopLajm

Alarm për bombë edhe në fillore “Kirili dhe Metodi”

Alarm për bombë ka aritur edhe në adresë të shkollës fillore “Kirili dhe Metodi” në Tetovë. Sipas burimeve jozyrtare tani për tani nxënësit janë evakuar dhe policia ka dalë në vendin e ngjrjes,Top24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close