MaqedoniTopLajm

Aksident i rëndë në autostradën Gostivar-Tetovë

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 18:00 në autostradën Gostivar-Tetovë. Të dhënat për makinat e përfshira në këtë fatkeqësi dhe për pasojat e shkaktuara pritet të bëhen të ditura nga policia. Informtat e para flasin se ka persona që janë dërguar në klinikat e Shkupit por ende nuk dihet se në çfar gjendje.

Related Articles

Back to top button
Close
Close