LajmeMaqedoniTopLajm

Ahmeti mirëpriti kampionin e kickbox-it, Lavdrim Rexhepi

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sot ka pritur në takim kampionin e kickbox-it nga Kumanova që jeton në Austri, Lavdrim Rexhepi.

Këtë fundvit kam pritur kampionin e kickbox-it, Lavdrim Rexhepin nga Kumanova që jeton dhe vepron në Austri.

Diskutuam për sfidat të cilat ka pasur deri më tani dhe e këshillova se vetëm me përkushtim dhe me punë arrihen sukseset.

E përgëzova për karierën e sukseshme që ka pasur deri më tani dhe më premtoi se do të vazhdoj të na bëj krenarë edhe më tej në këtë fushë, ka shkruar Ahmeti.

Related Articles

Back to top button
Close
Close