LajmeMaqedoniTopLajm

Ahmeti me Musa Xhaferin kam një jetë të tërë

Kreu i BDI-së, ALi Ahmeti në pyetjen e gazetarit se çfarë mendon për Musa Xhaferin kur ai duartroket për Ziadin Selën. Ahmeti tha se me Musa Xhaferin kam një jetë të tërë dhe për këtë ju kam thënë që në fillim gabim jeni nisur. Por sipas Ahmetit, Musa Xhaferi dhe Fatmit Limani e kanë vendin në BDI.TOP24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close