LajmeMaqedoniTopLajm

Afrim Gashi: Unë nuk mund të garantoj se programi ynë do zbatohet, mund tu garantoj se do angazhohemi

Pas shumë gafave , Afrim Gashi vjen edhe me një tjetër që mund të quhet kulmi. Tl gjithë e dijnë se jemi në kohë fushate ,por kur ajo që premtohet është qiellore ,nuk besohet edhe vetë nga protagonistët politikë se ajo në fakt edhe mund të zbatohet apo realizohet një ditë. Kreu i Alternativës Afrim Gashi në një deklaratë të tij është shprehur lidhur me programin e partisë së tij që është në koalicion me ASH në .Ai ka thënë se uml nuk mund të garantoj se programi ynë do zbatohet, mund tu garantoj se do angazhohemi. Më paradoksale se sa kjo nuk mund të ketë . Mos i besosh premtimit tënd dhe aq më tepër programit që në zgjedhje është gjëja më thelbësore për qytetarët

Related Articles

Back to top button
Close
Close