LajmeShowbiz

Adrola Dushi shfaqet elegante, thekson linjat trupore në fotosesionin e ri

Adrola Dushi njihet si një prej femrave më të bukura shqiptare dhe një gjë të tillë e dëshmon në çdo paraqitje që bën.

Bukuroshja shqiptare është tejet aktive në rrjetet sociale, ku edhe sjell imazhe të ndryshme profesionale, por nuk mungojnë as ato nga përditshmëria.

Modelja edhe së fundi është paraqitur në një fotosesion, ku nuk ka kaluar pa marr vëmendje me elegancën, sharmin dhe linjat e përsosura të trupit.

Duke mos zhgënjyer as këtë herë, ajo u shfaq e veshur me një fustan jeshil të ngjitur për trupi duke i theksonte këmbët e gjata dhe format joshëse trupore.

Nuk kanë munguar as komplimentet e shumta nga ana e miqve dhe adhuruesve të modeles që prej vitesh ka arritur të ndërtoj një karrierë të suksesshme.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close