LajmeMaqedoniTopLajm

50kilometra kolona, kështu duken sot radhët e gjata në pikat kufitare

Mërgata shqiptare e cila po kthehet në vend si duket po presin në radhë të gjata në pikat kufitare me Serbinë. Top24 ju sjellë pamje nga pikat kufitare Hungari Serbi, Kroaci Serbi si dhe nga pika kufitare Serbi Maqedoni në Preshevë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close