MaqedoniTopLajm

2 deputetë nga opozita shqiptare janë gati të kalojnë në Lëvizjen Besa thotë Kasami në emisionin “Politica”

Kryetari i Lëvizjes BESA z. Bilall Kasami, ishte i ftuar sonte në emisionin “Politica” të Televizionit Globi.

z. Kasami, nga kjo intervistë deklaroi që; “Jemi në bisedime me më së paku dy deputet nga kampi opozitar shqiptar, ku ata janë të gatshëm që të kalojnë në shumicën parlamentare, ku gjithashtu ata do ti ndjekin politikat e Lëvizjes BESA, dhe do të jenë pjesë e Lëvizjes BESA”.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close