MaqedoniTopLajm

Ziadin Sela gozhdon Besim Hodën

Kryetari i ASH-së Zijadin Sela në emisionin CLICK PLUS ka gozhduar kryetarin e OVL-UÇK-së, Besim Hoda duke ia kujtuar se ka kërkuar të jetë në listë dhe unë e kam pranuar mirpo ky është ankuar për radhitjen. I menjëhershëm ishte reagimi Hodës duke quajtur shpifje dhe se Zijadin Sela ishte ai qe e kishte lutur disa herë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close