MaqedoniTopLajm

Zaev jep dorëheqje nga pozita e kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së

LAJMI FUNDIT
Zaev jep dorëheqje nga pozita e kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së

Related Articles

Back to top button
Close
Close