KurioziteteLajme

VIDEO)Një grua nudo ngec mes dy ndërtesave me 20 cm distancë, ekipet e urgjencës mundohen ta nxjerrin për rreth dy orë

Një grua e zhveshur që kishte ngecur mes dy ndërtesave në Kaliforni ka shkaktuar një shpëtim të çuditshëm dy-orësh nga ekipet e urgjencës. Gruaja e paidentifikuar shihet në pamjet e mëposhtme e shtrirë në tokë mes dy ndërtesave me një largësi prej 20 centimetrash,ndërsa nga lart mund t’i duken tatuazhet dhe këpucët e saj. Nuk është e qartë se sa kohë ishte bllokuar apo si përfundoi në vendin e ngushtë.

Ekipet e shpëtimit morën thirrje nga urgjenca pasi punëtorët në ndërtesa kishin dëgjuar thirrjet e gruas që kërkonte ndihmë, por në fillim askush nuk e kishte kuptuar se nga vinte zëri i saj.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close