LajmeMaqedoniTopLajm

Valon Bela e bën për pesë pare Fatmir Bytiqin në FB

Zëvendëskryeministri për çështje ekonomike në qeverinë e RMV, Fatmir Bytiqi ka deklaruar se marrja e fuqisë punëtore nga jashtë është opsioni i fundit, fokusohemi në kualifikim, koment që ka shtyrë të reagoj kryetari i degës së Lëvizjes Besa në Çair Valon Bela i cili ka shkruar, Bytiqit “7 mi kompani të janë mbyllur dhe ti ende po fokusohesh a? Nejse për 7vite në qeveri stu paska kujtu bre” shkruan Bela.

Related Articles

Back to top button
Close
Close