MaqedoniTopLajm

Tre persona të lënduar në një aksident trafiku në Shkup

Tre persona janë lënduar njëri prej të cilëve më rëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje pasdite në afërsi të qendrës tregtare Citi Mol, njoftojnë nga policia.

Në aksident është përfshirë një makinë e tipit “Ford” me targa të Ohrit e drejtuar nga 48 vjeçari V.T. nga Ohrit dhe një makinë e tipit “Seat”, me targa të Shkupit e drejtuar nga S.H.B (40) nga Shkupi.

“Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë V.T ndërsa me lëndime më të lehta ka kaluar bashkudhëtari S.T. Ndërkohë ë lëndime të lehta ka marrë ehe S.H.B”, njoftojnë nga MPB-ja.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close