LajmeMaqedoniTopLajm

Thaçi: Zaev duhet të ftojë Kasamin dhe Gashin, përndryshe duhet të ulet me opozitën

Menduh Thaçi nga Partia Demolratike Shqiptare, në paraqitjen e tij në ClickPlus në TV21 thotë se kryeministri Zoran Zaev duhet të ftojë në ekzekutiv Lëvizjen Besa dhe Alternativën. Thaçi thotë se Zaev duhet të sqarohet me liderët, Bilall Kasami dhe Afrim Gashi, përndryshe, sipas tij, me vetëm 61 deputet, do të duhet të bisedohet me opozitën.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close