LajmeMaqedoniTopLajm

Tensione brenda degës së ASH-së në Tetovë

Dega e ASH-së në Tetovë sërish përballet me tensione brenda saj. Shkak janë dy grupacionet e krijuara brenda saj.
Sic mëson TOP24 njëra nga arsyet është dëshira e flaktë e grupacionit nga PDSH dhe grupacioni tjetër që kanë ardhur nga BDI e që i mbështet edhe deputeti Adnan Neziri.
Ndryshe shkak i largimit të një pjese të degës nga ASH më herët ishin pikërisht ky grupacioni i ardhur nga PDSH.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close