KurioziteteLajme

Teleferiku ngec në lartësi, turistët përjetojnë tmerr në ajër, zbresin me litar (VIDEO)

Disa turistë kanë përjetuar momente tmerri pasi teleferiku i tyre u bllokua dhe ata u detyruan të vareshin me litar 1000 këmbë mbi tokë për të shpëtuar. 15 persona mbetën të bllokuar në ajër mbi shtegun Parwanoo në vargmalet veriore të Shivalik në Indi për shkak të një problemi teknik. Katër persona ndodheshin në teleferikun që po ngjitej dhe 11 në atë që po zbriste.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close