LajmeMaqedoniTopLajm

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

Gjatë 24 orëve të fundit, Maqedonia e Veriut ka shënuar 3 viktima, një shifër e ulët në krahasim me ditët e fundit.

Dy pacientë të ndjerë janë nga Shkupi dhe një nga Gostivari.Gjithashtu janë konfirmuar me koronavirus 168 raste të reja, ndërsa 70 janë shëruar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close